O The Leaf

The Leaf je česká značka, která hledí na ekologii a udržitelnost. Na začátku stála myšlenka vytvořit produkt spojený s automobilovým průmyslem, který bude lehký a elegantní, aby se dal poslat po celém světě. Po 3 letech různých nápadů a zkoušení vznikl vonný lísteček The Leaf.

Tato unikátní a elegantní vůně do auta Vám vydrží po dobu třiceti dní. Lísteček je vyrobený z dubu evropského a je schopný pojmout 3-4 gramy přírodní vonné esence.

Nezapomněli jsme ani na obal, který je vyroben z recyklovatelného kartonu. Obálky, které používáme k rozesílání produktů The Leaf jsou také zhotoveny z recyklovatelného materiálu. Mysleli jsme i na děkovný dopis, který obdržíte při objednávce, který je rovněž tištěný na recyklovatelný papír.

Vůně, které vám nabízíme, jsou promyšlené a najdete u nás zajímavé kombinace, které vás okouzlí. Aktuálně nabízíme 10 různých vůní, z kterých si vyberou jak páni, tak dámy.

Protože je pro nás důležitá udržitelnost, máme v nabídce osvěžovače lístečku. Jediné, co musíte udělat, je poprášit lísteček osvěžovačem a lístek bude jako nový. Osvěžovačem můžete poprášit například i koberce Vašeho vozu. Díky osvěžovači se stává lísteček udržitelným a může sloužit roky.

Díky úspěchu našeho vonného lístečku jsme se rozhodli rozšířit nabídku o bytový difuzér. Výroba difuzéru probíhá stejně šetrně jako výroba lístečku. Difuzér je dřevěný a vonné přírodní esence jsou pečlivě vybírané tak, aby vám doma vytvořili příjemnou a pohodovou atmosféru. Elegantní nosič je vyrobený z evropského dubu a tyčinky přenášející esenci do prostoru jsou vyrobeny z lipového dřeva.

Každý si u nás přijde na své. Ať už budete chtít designovou vůni do auta nebo elegantní doplněk domů, provoníme všechna místa podle Vašich představ