O The Leaf

Jsme česká značka, pro kterou je důležitá ekologie a udržitelnost. Spojujeme elegantní design, poctivý materiál a příjemnou vůni, která dotváří atmosféru vašeho auta i bytu.

Na začátku všeho stála myšlenka vytvořit elegantní, lehký a udržitelný produkt spojený s automobilovým průmyslem, který bychom mohli posílat po celém světě. A tak v roce 2021, po třech letech testování všemožných nápadů, vznikl vonný lísteček The Leaf. Na podzim 2023 jsme přidali další novinku, elegantní dřevůni do auta.

Naše unikátní vůně vám auto provoní až na 30 dní. Dřevůně vyrábíme z dubu evropského a lípy v truhlářské dílně v Kunovicích na jihu Moravy a napouštíme ho kvalitní vonnou esencí na olejové bázi. Každý kousek dřeva pojme několik gramů vonného oleje a vůni pak postupně uvolňuje do interiéru. Přírodní materiál jsme si vybrali právě pro jeho schopnost opakovaně absorbovat vůni, čímž je obnovitelný. Dalším aspektem byl elegantní vzhled a nezapomněli jsme ani na ekologii.

Mysleli jsme i na obal, který je vyroben z recyklovaného materiálu, stejně jako balení, ve kterém vám dřevůně The Leaf posíláme.

Vybrat si můžete z 5 vůní, jedné 100% přírodní esence a limitovaných sezónních edic. Všechny vonné kombinace vybíráme tak, aby byly zajímavé, komplexní a příjemně vás okouzlily. Věříme, že si z pestré nabídky vybere opravdu každý.

Udržitelnost je pro nás velmi důležitá, proto jsme si jako materiál vybrali právě dřevo. Díky osvěžovači můžete dřevůni pravidelně obnovovat a prodlužovat tak její trvanlivost klidně i roky. Osvěžovačem můžete také poprášit koberečky vašeho auta a provonět interiér příjemnou vůní.

Vyslyšeli jsme přání zákazníků a rozšířili nabídku o bytové difuzéry. Lístečky a elegantní dřevůně do interiéru jsou větší, pojmou více vonné esence a díky tomu vůni uvolňují déle. Výroba probíhá šetrně, jako u dřevůní do auta. Aroma můžete také pravidelně obnovovat osvěžovačem nebo náhradní náplní, takže vám stylový bytový doplněk vydrží roky.

Vyberte si vůni, která sedne vašemu stylu a dotvoří atmosféru vašeho oblíbeného místa, ať je to auto, domov nebo obojí.